Mega Elektrik & Otomasyon - (262) 643 54 98-Gebze Elektrik,Gebze Otomasyon, Gebze Kamera,GEPKİM,TAYSAD,GPOSB -
Mega Elektrik & Otomasyon - (262) 643 54 98-Gebze Elektrik,Gebze Otomasyon, Gebze Kamera,GEPKİM,TAYSAD,GPOSB -
KAYA ROPES TOPRAKLAMA VE KAÇAK AKIMLARININ TAKILMASI
İş Güvenliği dolayısıyla Fabrikadaki tüm makinaların K.A.K.R takıldı ve devreye alındı
KAYA ROPES MAKİNA OTOMASYONU
GOSB 'de bulunan fabrikadaki İplik Makinasının Otomasyonu Firmamız tarafından yapılmıştır.
HMF HYUNDAI MAKİNA İSG İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ELEKTRİK İŞLERİ
Kartal ve Gebze'de iş yerleri bulunan firmanın İSG için tüm topraklama, paratoner ve elektrik iç tesisatı düzenlendi ve İSG Raporları hazırlandı
GEBZE TOPRAKLAMA ÖLÇÜMÜ
Gebze'de Topraklama Ölçümü Firmamız Tarafından Yapılmaktadır.
GEBZE ELEKTRİKÇİ
Gebze elektrikçi ihtiyacı için Gebze ve çevresindeki elektrik arızalarında daha hızlı ve daha kısa sürede müdahele etmek için firmamız tarafından Motorlu Acil Elektrik Arıza Servisi kurularak faaliyete başlamıştır.
GENERAL ELECTRIC
Tübitak Serbest Bölgede araştırma yapan General Electric firmasının elektrik işleri firmamız tarafından yapılarak teslim edilmiştir.
GEBZE KAMERA
Gebze kamera güvenlik, Gebze kamera güvenlik sistemleri, Gebze güvenlik kameraları, alanında firmamız çalışmalarına devam etmektedir
GEBZE ELEKTRİK MALZEMELERİ
Gebze Siemens kontaktör, Gebze Schneider Electric,Gebze Viko,Gebze Makel, Gebze Hes, kablo ve elektrik malzemeleri satışı yapmaktayız.
GEBZE VİNÇ
Gebze vinç, Gebze vinç servis, Gebze vinç elektrik arıza, Gebze vinç elektrik servisi, Gebze ucuz vinç, Gebze satılık vinç, Gebze ucuz satılık vinçler, Gebze elektrikli monoray vinç, Gebze vinç elektrik panosu, yapımında firmamız hizmetlerine devam etmektedir.
GEBZE KOMPANZASYON SİSTEMLERİ
Gebze Kompanzasyon, Gebze Kompanzasyon panosu, Dilovası Kompanzasyon panosu, Çayırova Kompanzasyon panosu, Darıca Kompanzasyon arızası, Tuzla Kompanzasyon panosu arızası ve Reaktif veya Kapastif cezalı faturaları ödememek için firmamızla irtibata geçiniz.
GEBZE TELEFON
Gebze telefon arıza, Gebze telefon santralı, Gebze karel santral, Gebze ikinci el telefon santralı, Dilovası telefon arıza, Dilovası karel santral, alanında firmamız faaliyet göstermektedir.
GEBZE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Gebze kamera sistemleri, Gebze güvenlik kameraları, Gebze ucuz kamera, Gebze hırsız alarm, Gebze hırsız alarm sistemleri, alanında firmamız hizmet vermektedir.
FAALİYET BÖLGELERİMİZ
Gebze elektrik firmaları, Tuzla OSB elektrikçi. Şekerpınar elektrikçi,Tuzla Mermerciler elektrikçi,Tuzla dericiler elektrikçi,Tuzla mermerciler elektrikçi, Taysad OSB elektrikçi, GOSB elektrikçi, GGOSB elektrikçi, DİLOVASI OSB elektrikçi, GEBKİM OSB elektrikçi, Gebze İmes OSB elektrikçi, Gebze Makina imalatçılar elektrikçi , bölgelerinde faaliyet göstermekteyiz.
SERVİS BÖLGELERİMİZ
Gebze elektrikçi, Bayramoğlu elektrikçi, Çayırova elektrikçi, Darıca elektrikçi, Şekerpınar elektrikçi, Şekerpınar elektrik arıza, Gebze Center Elektrikçi, Gebze A.V.M Elektrikçi, Dilovası elektrikçi, Dilovası elektrik arıza, Dilovası elektrik malzemesi,
GEBZE ELEKTRİK SERVİS
Gebze elektrikçi, Gebzede elektrikçi,Gebze PLC program, Gebze PLC programlama, Gebze elektrik taahhüt, Gebze elektrik arıza, Gebze elektrik servis, Gebze elektrik arıza, Gebze acil usta, Gebze acil elektrikçi usta, Gebze elektrik aboneliği, Darıca elektrikçi, Darıca elektrik arıza, Gebze elektrik malzeme satışı, alanında firmamız hizmet vermektedir.
Teklif İsteme Formu
Servis Hizmeti Talep Formu
Müşteri Memnuniyet Formu
Elektrik   Telefon
TTnet ADSL

   
  Servis Hizmeti Talep Formu

  Lüften formdaki alanları eksiksiz doldurunuz.
 


Aşağıdaki form, ön bilgi formudur. Lütfen özellikle yanlarında (*) olan satırları eksiksiz geçmeyiniz. Formu doldurduktan sonra, lütfen Göndere basınız... Bu form tarafımıza e-posta yolu şifrelenmeden gelecektir, dolayısı ile alıcı e-mail adresinizi ve yazdığınız bilgileri görecektir. Mesajınız alındıktan sonra en geç 24 saat sonra  verdiğiniz bilgilere istinaden sizinle temasa geçilecektir.

  Adınız (*)
  Soyadınız
  Göreviniz
  Firmanızın Adı (*)
  Adresiniz
  İlçe
  Şehir (*)
  Telefon No 1 (*)
  Telefon No 2
  Faks No
  E-Posta Adresiniz (*)
  Web Adresiniz
  İlgilendiğiniz Konu Nedir ?  (*)
  İstenilen Hizmet
  Diğer
 

İstediğiniz Servis ve Cihazı İşaretleyiniz
  Elektrik Elektrik Tesisatı
Pano İmalatı
Trafo Montaj
Kompanzasyon
  Elektronik Telefon Santral Montaj
Data Tesisatı
Uydu Cihazı Kurulumu
  Otomasyon Makine Otomasyonu
PLC Programlama
SCADA Programlama
  Güvenlik Sistemleri Kamera Kurulum
Hırsız Alarm
Yangın Alarm
Kartlı Geçiş
CROW
DSC
CCTV
Paradox 
  Yangın Sistemleri Yangın Alarm Sistemi Montaj
Yangın Alarm Sistemi Bakımı
Eleks Konvansiyonel  
Ziton Konvansiyonel
Ziton Adresli
Unipos Konvansiyonel
Unipos Adresli
Global Konvansiyonel
Global Adresli
Söndürme Paneli
Gaz Dedektörleri
 


Servis Şartnamesini

  Lüften Servis şartnamesini dikkatlice okuduktan sonra bu alanı işaretleyiniz. Servis şartnamesini okudum ve kabul ediyorum.
   
www.megaotomayon.com